Palīdzēsim Ukrainas aizstāvjiem!

Novembris ir mēnesis, kad tika izcīnītas kaujas par mūsu valsts neatkarību, un šobrīd Ukrainas tauta cīnās par savu brīvību. Ukrainas varoņiem priekšā ir grūta un auksta ziema, garas naktis sargposteņos, gulēšana ierakumos kaujas apstākļos un salā. Silts, mitrumizturīgs apģērbs pasargās viņus no ķermeņa atdzišanas, apsaldējumiem un saaukstēšanās. Atbilstošs apģērbs ļaus karavīriem labāk aizsargāt savu tautu un zemi. Svinot mūsu valsts svētkus, būsim kopā ar Ukrainas aizstāvjiem ne tikai domās, bet arī darbos!

Aicinām iesaistīties akcijā un līdz 28. novembrim (ieskaitot) nogādāt nepieciešamās lietas Augšdaugavas novada pašvaldības pagastu pārvaldēs, Augšdaugavas novada pašvaldības centrālajā administrācijā (Rīgas ielā 2, Daugavpils), Ilūkstes pilsētas administrācijā vai Ilūkstes Bērnu jauniešu centrā, Seno lietu krātuvē (Raiņa iela 33a).

Centrālās administrācijas foajē atradīsies arī ziedojumu kastīte, kur var atstāt savu ziedojumu nepieciešamo mantu iegādei.

Neskaidrību gadījumā zvaniet uz tālruni: 263 19 427.

!Apģērbam ir jābūt jaunam. Paldies par sapratni.

Aicina palīdzēt četrkājainajiem draugiem