Osvalda Skromāna pinumu izstāde “Grozi – ne tikai…”

AKTUĀLI

No 4. līdz 30. aprīlim Maļinovas pagasta bibliotēkā, bibliotēkas darba laikā, ir skatāma pinumu izstāde „Grozi – ne tikai...”.

Savus pinumus izstādei piedāvāja Osvalds Skromāns no Ambeļiem. Viņš māk darināt ne tikai burvīgus pinumus, bet ir arī aktīvs sava pagasta patriots un Ambeļu ciema attīstības biedrības „Cerība” vadītājs. Osvalds ar pinumiem aizrāvās pirms divdesmit gadiem, kad grāmatnīcā viņa uzmanību piesaistīja grāmata „Klūdziņu un sloksnīšu pinumi”. Maz pamazām sācis no vienkārša klūdziņu groza, pašlaik darina sloksnīšu grozus, maizes šķīvjus, tīnes, lustras, saldumu traukus. Var tikai apbrīnot smalkos darinājumus formas un dažādības ziņā. Osvalda pinumi rada siltu, saulainu, mājīgu gaisotni bibliotēkā. Visi laipni aicināti apskatīt izstādi.

Medumos izskanēja pavasarīgs koncerts