Medumos izskanēja pavasarīgs koncerts

AKTUĀLI

Pavasaris ir gadalaiks, kurš ir atšķirīgi savdabīgs - tam ir SAVA skaņa, SAVA smarža, SAVAS krāsas, SAVAS gaismas un SAVS siltums. Pēc ilgām cīņām ar ziemas bargajiem saliem, pavasaris ir kā jaunas, svaigas elpas vilciens. Kopumā tas viss padara pavasari par vienu no iedvesmojošākajiem gadalaikiem. Par prieku pavasara pirmajiem siltajiem saules stariem, 24.martā Medumu pagasta Tautas namā notika “Pavasara koncerts”. Koncertā Daugavpils Tautas teātris “Iskateļ” savdabīgā formā iepazīstināja pasākuma viesus ar Sergeja Jeseņina dzejas darbiem. Teātra aktieri aizrāva ar personīgu Jeseņina darbu redzējumu, pasniegšanu un kopējo uzveduma domu, viņi apķēra un satvēra apmeklētājus ar savu enerģētiku līdz paša uzveduma beigām. Otrajā koncerta daļā uzstājās Daugavpils Universitātes Mūzikas katedras studenti un pasniedzēji ar iespēju pasākuma apmeklētājiem doties plašā ceļojumā pa mūzikas pasauli - noskanēja gan dažādu pasaulē zināmu komponistu skaņdarbi, gan personīgi pasaulē zināmu darbu aranžējumi, arīdzan autordarbi. Mūziķi pārsteidza ar savu meistarības līmeni, spēju sadarboties savā starpā un pasniegt katru darbu atsevišķi.

Vēlamies, pirmkārt, pateikties Daugavpils novada domei un Medumu pagasta pārvaldei par sniegto finansiālo atbalstu, kas ļauj organizēt šādus koncertus. Kā arī noteikti visdziļāko pateicību izsakām par sniegtajām emocijām un kultūras pieredzi Daugavpils Tautas teātrim “Iskateļ” un teātra režisoram Jurijam Losevam, Daugavpils Universitātes Mūzikas katedras pasniedzējiem un studentiem - Brigitai Madelānei (balss, ģitāra), Gļebam Beļajevam (klavieres), Annai Sazonovai (vijole) un Svetlanai Blaževičai.

Cerams šādā kompānijā tiksimies Medumu pagasta Tautas namā vēl ne reizi vien.

FOTOGALERIJA Elizabete Poddubnova Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Foto -  Elizabete Poddubnova un Jevģēnija Kaļinčuka

 

If Drošības fonds meklē labākos projektus, lai sniegtu finansiālu atbalstu