Optibet čempionātā sākusies cīņa par fināla četrinieku

AKTUĀLI

Turpinās Latvijas Optibet čempionāta 22/23 vīriešiem volejbola sacensības.

Pēc regulārā čempionāta pamatturnīra izspēles komanda “Augšdaugava” ierindojās 3. vietā un iekļuva izslēgšanas spēlēs, kas notiek līdz divu spēļu uzvarām. Pirmajā playoff kārtā 26. februārī komanda “Augšdaugava” mājas spēlē tikās ar VK Kuldīga/Kuldīgas NSS. Spraigā un aizraujošā cīņā uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja “Augšdaugava”.

Otrā spēle notiks 4. martā Kuldīgā. Nepieciešamības gadījumā 5. martā Daugavpilī notiks trešā spēle. Šī pāra uzvarētājs nodrošinās sev vietu finālā un cīnīsies par čempionu medaļām, bet zaudētājiem turnīrs būs beidzies.

Rezultatīvākie komandas “Augšdaugava” spēlētāji: Sandris Turlais (17 punkti), Jānis Gabranovs un Armands Rokjāns (14 punkti), Edvīns Vigulis (12 punkti).

Fināla sacensības notiks 11.-12. martā.

Meteņi dienas aprūpēs centrā “Skrudaliena”