Olimpiskā diena Kalupes pamatskolā

Izglītība

21. aprīlī Kalupes pamatskolā notika jau par tradīciju kļuvusī Olimpiskā diena.

Šī gada Olimpiskā mēneša sauklis "Soli pa solim sportiņā” aicināja sportot gan mazus, gan lielus.

 Skanot Olimpiskajai himnai, Olimpiskā karoga pacelšana šogad tika uzticēta 1. klases skolniekam Damianam Mickevičam un  6. klases skolniekam  Bernardam Jaunošānam.

Olimpiskajā dienā  bija iespēja tiešsaistē piedalīties Olimpiskajā stundā, dzirdēt Olimpiešu pieredzes stāstus, uzzināt par Olimpisko kustību,  piedalīties viktorīnā un laimēt balvas!

 Šīs dienas ietvaros pirmsskolas grupiņas audzēkņiem, skolēniem un skolotājiem bija iespēja izpildīt Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu.

Diena bija piesātināta ar dažādām fiziskām aktivitātēm – volejbola bumbas metieni grozā, volejbola bumbas piespēles, lecieni ar lecamauklu, žonglēšana ar tenisa bumbiņu, galda tenisa turnīrs, badmintons, futbola bumbas žonglēšana. Dienas noslēgumā skolas stadionā notika futbola spēle.

Olimpiskās dienas dalībnieki saņēma sertifikātus un vēlējumu būt kustīgiem, aktīviem katru dienu. Paldies sporta skolotājam Vitālijam Aļeksejevam, kurš  sagatavoja Olimpiskās dienas programmu, un 9. klases skolēniem, kuri bija prasmīgi sporta aktivitāšu tiesneši! Prieks par visiem, kuri aktīvi iesaistījās Olimpiskās dienas aktivitātēs!

Skolotāja Inese Sauša

Kad Līvānos notiek brīnums