Novada veterāni uzrādīja teicamus rezultātus vieglatlētikas sacensībās telpās

AKTUĀLI

3. martā Rīgas sporta manēžā notika Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības rīkotās Latvijas Simtgades spēļu sacensības vieglatlētikā telpās, kurās piedalījās 37 pašvaldību komandas, to vidū arī Daugavpils novada veterāni.

Daugavpils novada veterāni uzrādīja teicamus rezultātus. Romualds Saušs, vecuma kategorija 85+, ieguva 1. vietu 800 m skrējienā, 1. vietu vienas jūdzes skrējienā un 3. vietu 200 metru skrējienā. Vladimirs Jermaļonoks, vecuma kategorija 65+, izcīnīja 3. vietu 200 m skrējienā, savukārt Jurijs Kopasovs (70+) uzrādīja otro labāko rezultātu  800m skrējienā un lodes grūšanā. Dāmu konkurencē, Varvara Jefimova, vecuma kategorijā 75+, ieguva zelta medaļas  tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā un augstlēkšanā. Trīssoļlēkšanā, vecuma kategorijā 65+, zeltu ieguva Gaļina Meteļska.

Pēc veiksmīgi aizvadītajām sacensībām, Daugavpils novada veterāni turpina gatavoties startam 22. maijā Jēkabpilī Pavasara krosā un vieglatlētikas čempionātam āra apstākļos vasarā.

Foto - Daugavpils novada domes arhīvs

Medumu pagasta jauniešu aktivitātes februārī