Medumu pagasta jauniešu aktivitātes februārī

Jaunatnei

Neskatoties uz to, ka februāris ir īsākais gada mēnesis, Medumu pagasta jaunieši paspēja piedalīties daudzos pasākumos un gūt izcilus rezultātus. Medumu pagasta jauniete Valērija Kožemjakina piedalījās foto-konkursā “Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm”. No iesūtītajiem 157 darbiem, žūrija, garu diskusiju rezultātā, atlasīja 21 fotogrāfiju, kas veidos ceļojošo fotoizstādi, starp kurām bija arī Valērijas izveidotā bilde, kurā ir redzams iecienītais Medumu ezers. (Ja interesē, varat atrast šeit.

Medumu pagasta jaunieši ir atsaukušies uz Demenes pagasta jauniešu ielūgumu, 16. februārī apmeklējot kaimiņu rīkoto pasākumu “100 iemesli mīlēt Latviju”, kur jaunieši sagatavoja priekšnesumu mēmā šova stilā. Jaunieši, papildus priekšnesumam, bija izgatavojuši dāvanu – kuplu konfekšu pušķi. Medumu pagasta jaunieši atzīmēja to, ka viņiem īpaši iepatikās sirsnīgā un mīlestības pilnā atmosfēra.

18.februāra pēcpusdienā Medumu pagastā ļoti plašā pulkā, sanākot pagasta iedzīvotājiem un viesiem, tika atzīmēti Masļeņicas svētki. Medumu pagasta jaunieši arī šeit parādīja aktīvās iesaistīšanas garu un palīdzējā organizēt pasākumu. Tika izveidota radošā darbnīca, pasniegtas siltas pankūkas, tika iemūžināti fotogrāfijās pasākuma dalībnieki, kā arī uztaisīja spilgtu “Masļenku”.

Igors Lisjonoks Jauniešu organizācijas “Medumu Cerība” dalībnieks  

Noritēja integratīvā mākslas festivāla "Nāc līdzās" Latgales reģionālā kārta