Novada svarbumbu cēlāji izcīna sacensību godalgas

AKTUĀLI

1.aprīlī Rugājos notika Latvijas svarbumbu celšanas sacensību II posms. Daugavpils Būvniecības tehnikuma un Daugavpils novada izlases komanda parādīja augstus rezultātus. Jaunieši un juniori kļuva par uzvarētājiem, pieaugušo grupā tika izcīnīta 3. vieta.

No jauniešiem piedalījās: Anastasija Želtkova (1. vieta svara kategorijā 53),Viktorija Jevdokimova (1. vieta svara kategorijā 63 +), Bronislavs Pudāns (1. vieta svara kategorijā 53), Maksims Škabrovs (1. vieta svara kategorijā 63), Iļja Paņutins (3.vieta svara kategorijā 68), Sergejs Maslobojevs (4. vieta svara kategorijā 68), Deniss Kurnevičs (1. vieta svara kategorijā 78), Aleksandrs Semjonovs (2. vieta svara kategorijā 73), Dmitrijs Gorins (2. vieta svara kategorijā 85+) un Jevgenijs Jakovļevs (2. vieta svara kategorijā 85+).

Junioru vidū: Tatjana Šeškova (1. vieta svara kategorijā 58), Kristīne Platonova (2. vieta svara kategorijā 58), Anastasija Želtkova (3. vieta svara kategorijā 58), Viktorija Jevdokimova (1. vieta svara kategorijā 68), Mihails Žaļuks (2. vieta svara kategorijā 68), Alesandrs Semjonovs (6. vieta svara kategorijā 73), Deniss Kurnevičs (3. vieta svara kategorijā 78), Vadims Jevsejevs (5. vieta svara kategorijā 73), Vadims Popovičs (2. vieta svara kategorijā 85).

Pieaugušo vidū: Tatjana Šeškova (2. vieta svara kategorijā 58), Kristīne Platonova (3. vieta svara kategorijā 58), Mihails Žaļuks (3. vieta svara kategorijā 68), Aleksandrs Vasiļjevs (4. vieta svara kategorijā 73), Maksims Gončarovs (3. vieta svara kategorijā 85), Andrejs Cmokovs (4. vieta svara kategorijā 95), Aleksejs Semjonovs (3. vieta svara kategorijā 105+).

Informāciju sagatavoja: Ivans Gaļašs

Komiteju sēdes