Novada sporta veterāniem pasniegtas laureātu zīmes

AKTUĀLI

3. decembrī Rīgas Lielajā ģildē notika Latvijas sporta veterānu savienības 54. Sporta spēļu uzvarētāju apbalvošanas pasākums.  Apbalvošana notika kā komandu, tā arī individuālajā kopvērtējumā. Daugavpils novada veterānu komanda ieguva 3. vietu otrajā grupā, bet kopvērtējumā ierindojās 11. vietā 36 komandu vidū no visas Latvijas. Tāpat tika apbalvoti sportisti, kas gada garumā uzstājās Pasaules un Eiropas čempionātos, kā arī pārstāvēja novadu starptautiskās sacīkstēs.

Par šī gada laureātu pēc kopējiem rezultātiem kļuva arī mūsu novada sporta veterāni – Ivars Veliks no Līksnas, Jurijs Kopasovs, Stanislavs Stašulāns no Kalupes pagasta, kļūstot par laureātiem Latvijas līgā. Visiem trim sportistiem pasniegtas laureātu zīmes. Nopelniem bagātajiem novada sporta veterāniem Romualdam Saušam un Jurijam Kopasovam piešķirta Veterānu senioru savienības zīme “100gades liecinieks”. Kā pastāstīja sporta veterāns Jurijs Kopasovs, šogad šī zīme ir ieguvusi jaunu veidolu, jo veltīta Latvijas valsts simtgadei.

Veterānu kustība kļūst arvien spēcīgāka ne vien Latvijā, bet arī Eiropā. Līdz ar ko starpvalstu sacensībās augstās godalgas izcīnīt ir palicis grūtāk. Īpaši tas jūtams vieglatlētikas sportistu vidū. Mazāk šī konkurence ir jūtama svarbumbu celšanas sportā, jo tas ir mazāk izplatīts veids.

Jurijs Kopasovs tāpat uzsvēra, ka esošie veterāni virzīsies arvien uz augstākiem rezultātiem, jo nākamais gads, arī sportā, iezīmēsies Latvijas simtgades zīmē.

Ar jauniem mērķiem un motivāciju