Novada skolu sacensības basketbolā

Izglītība

Basketbols ir viens no populārākajiem un aizraujošākajiem sporta veidiem Latvijā. Neskatoties uz spēles sarežģītiem noteikumiem un tehniskajiem elementiem, arī  mūsu novadā divās novembra otrdienās Špoģu vidusskolas un Lāču pamatskolas sporta zālēs notika Augšdaugavas novada skolēnu sporta spēļu  turnīri.

14. novembrī sacentās 2008. - 2009. g. dz. meitenes un zēni. Kopumā uz sacensībām Lāču pamatskolā ieradās 9 novada skolu komandas. Zēnu konkurencē uzvarēja Kalupes pamatskolas komanda, kuru trenē skolotājs Vitālijs Aleksejevs. Otro vietu izcīnīja  Ilūkstes Raiņa vidusskola un trešo vietu - Špoģu vidusskola. Savukārt meiteņu konkurencē diezgan pārliecinoši uzvarēja Karīnas Kokinas trenētā Lāču pamatskolas komanda. Otro vietu izcīnīja Naujenes pamatskolas komanda, bet trešās palika Ilūkstes Raiņa vidusskolas meitenes.

21. novembrī spēlēja 2010. - 2011. g. dz. 4 meiteņu un 4 zēnu komandas. Diezgan negaidīti uzvarēja Vaboles pamatskolas zēnu komanda (treneris Arturs Kārkliņš). Zemgales vidusskolas komanda izcīnīja otro vietu, bet trešajā vietā - Ilūkstes Raiņa vidusskola. Meiteņu vidū līderpozīciju ieņēma Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda (treneris Jānis Jarāns). Otro vietu izcīnīja Zemgales vidusskola un trešās palika Sventes vidusskolas sportistes.

Līdz ar to basketbola mēnesis ir beidzies un janvārī - februārī notiks florbola spēles.

Paldies par spēļu tiesāšanu Sergejam Pavlovam!

Veselīgie našķi Vaboles pamatskolā