Novada seniori ar ģimenēm atpūtās Slutišķos

AKTUĀLI

Katru gadu Naujenes dienas centra senioriem ir iespēja doties ekskursijā, kur apskata un iepazīst jaukas vietas mūsu Latgalē.

17. augustā notika patīkama tikšanās brīvā dabā Slutišķos, Naujenes pagastā. Seniori ar saviem mazbērniem ļoti interesanti un priekpilni pavadīja laiku: degustēja zāļu tējas, dalījās ar šī gada jaunās ražas sagatavēm pēc jaunām receptēm – dažādu veidu ievārījumiem, salātiem un citiem gardumiem, kas sarūpēti ziemas periodam.

Tikšanās laikā tika izdziedātas senas un labi pazīstamas dziesmas, kā arī uzdancotas lustīgas dejas. Naujenes novadpētniecības muzejs piedāvāja iespēju bezmaksas apmeklēt apskates vietu “Vecticībnieku  māja”.

Draudzīgā tikšanās pagāja jautrā un līksmā atmosfērā. Senioru acīs virmoja mundrums un dzīvesprieks.

Publiskā apspriešana Dubnā