Novadā norit čempionāti telpu futbolā un basketbolā

AKTUĀLI

Daugavpils novada 2018. gada čempionāts telpu futbolā Sventes vidusskolā noritēja 1.apļa spēles. 11.janvārī uz laukuma tikās četras komandas, izspēlējot spēles ar šādiem rezultātiem – Kalkūne : Naujene 3:6, Kalupe : Svente 1:10, Svente: Kalkūne 6:4 un Naujene : Kalupe 3:2.

14. janvārī sacensības turpinājās septiņu komandu konkurencē. Spēļu rezultāti - Svente: Skrudaliena 3:1, Demene: Naujene 8:8, Kalupe: Kalkūni 7:3, Ambeļi: Skrudaliena 7:5, Demene: Kalupe 5:11, Ambeļi :Naujene 6:8.

Pēc  1. apļa spēlēm līderos izvirzījusies Naujenes, Sventes un Kalupes komanda. Pēc nospēlētajām spēlēm, šobrīd rezultatīvākais spēlētājs ir  Vjačeslavs Vansovičs (Naujene) ar 10 gūtiem vārtiem.

Nākamā komandu tikšanās notiks 20. un 28. janvārī.  Sacensību galvenais tiesnesis – Ivars Caune.

Tāpat aktīvi norit Daugavpils novada čempionāts basketbolā. 8. kārtas savstarpējās spēlēs tikās Kalupe ar Višķiem (82:55) un Ambeļi ar Pilskalni (48:63).

Rezultatīvākie spēlētāji: Kalupes komandā - Vilmārs Settarovs (23 punkti), Pāvels Mozulis (23p), Maksims Gurjančiks (17p), Višķu komandā: Valentīns Gurjančiks (18p), Ambeļu komandā: Edvīns Jaundzems (19p), Pilskalnes komandā : Agris Plinte (21p) un Aleksejs Kuklis (15 p).

9. un 10. kārtas izspēles notiks 20. un 21. janvārī Lāču pamatskolā.

Ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likumu, tiks mainīts pašvaldības publikāciju saturs