Novada čempionāts krosā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu

AKTUĀLI

26. septembrī skaistā vietā pie ezera Silenē garo distanču skriešanai ļoti piemērotos laika apstākļos notika Daugavpils novada čempionāts krosā, kurš bija apvienots ar Daugavpils novada skolēnu sporta spēļu sacensībām krosā.

Uz sacensībām bija ieradušās gandrīz visas novada skolas, kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 157.

Kā pirmais notika Daugavpils novada čempionāts krosā. Sievietēm (2001. g. dz.un vecākām) 1000m distancē uzvarēja Špoģu pārstāve Diāna Nedvedja, aiz sevis atstājot vabolieti Karīnu Birjukovu. Vīriešiem 2000m distancē pirmais bija taborietis Oļegs Pilinovičs, 2.un trešo vietu sadalīja brāļi Nazarovi no Kalupes.

Kad novada čempionāta medaļas bija sadalītas uz starta stājās dažādu vecuma grupu zēni un meitenes, kuri mācās novada skolās. Ar rezultātiem varat iepazīties Izglītības pārvaldes mājas lapā sporta skolas sadaļā.

Liels paldies sacensību galvenajam tiesnesim Jānim Petrovskim un organizatoram Aleksandram Puzirevskim par lieliski sagatavoto trasi un saulainajiem skriešanas svētkiem!

REZULTĀTI FOTOGALERIJA Informāciju sagatavoja: Jānis Skrinda

Latgales brīvprātīgo forums