Latgales brīvprātīgo forums

Jaunatnei

Biedrība „Jaunatnes Čemodāns” īsteno projektu „L.A.B.S.” (Latgalē atzīts brīvprātīgo sertifikāts), kura mērķis  ir jauniešu brīvprātīgā darba sistematizēšana 3 Latgales pašvaldībās un pirmā Latgales Brīvprātīgo jauniešu foruma organizēšana, veicinot jauniešos līdzdalību Latgales novada un valsts nozīmes lēmumu pieņemšanā un pozitīvu attieksmi pret iesaistīšanos savas kopienas dzīves uzlabošanā.

Projekta ietvaros biedrība ielūdz Latgales pašvaldību jaunatnes lietu speciālistus, NVO pārstāvjus, jauniešu līderus un aktīvos jauniešus piedalīties  Latgales brīvprātīgo forumā šī gada 6.oktobrī Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras namā (Atbrīvošanas aleja 97) no plkst. 10:00 līdz plkst. 15:00.

Lai pieteiktu savu dalību forumā, ir nepieciešams reģistrēties līdz šī gada 2.oktobrim interesentiem sūtot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto institūciju un kontaktinformāciju uz e-pastu jauniesucemodans@gmail.com . Dalībnieku apstiprināšana šī gada 3. oktobrī.

Programma

Jaunie mediju satura veidotāji aicināti pretendēt uz atbalstu projektu konkursā