Novada čempionātā spiningošanā uzvarēja komanda ar 6,260.kg smagu lomu

AKTUĀLI

14. oktobrī Višķu pagasta Luknas ezerā norisinājās atklātais Daugavpils novada čempionāts un XIII V. Lenčevska kausa izcīņa spiningošanā. Sacensībām pieteicās 18 laivu ekipāžas.  Pirms sacensībām Višķu pagasta ezeru apsaimniekotājs un sacensību tiesnesis Valdis Zukulis dalībniekiem īsumā atgādināja sacensību noteikumus un par drošības noteikumiem uz ūdens. Luknas ezerā, kā arī visās Latvijas ūdenstilpnēs, ir ļoti paaugstinājies ūdens līmenis un tas ietekmēja sacensību dalībnieku lomus. Sacensību noslēgumā uz zivju svēršanu ieradās vien 7 komandas no 18.

Trešo vietu ar kopējo zivju svaru 1,860 kg. ieguva komanda “Ārdava” (Jānis Sokolovskis / Pēteris Zariņš), otro vietu ar 5,340 kg. smagu lomu komanda “Dinaburg” (A.Suško/V.Semjonovs) , un par novada čempioniem kļuva mūsu novadnieki - komanda “Vietējie” (Jānis Lazdāns /Jevgēnijs Ivanovs) ar 6,260 kg. smagu lomu.

Jevgēnijs Ivanovs ar 4,580 kg. smago līdaku kļuva arī par  V. Lenčevska kausa ieguvēju. Atsevišķā vērtējumā tika apbalvoti arī jaunieši - par sacensību uzvarētāju starp jauniešiem kļuva komandas ”Trakie” dalībnieks Intars Smans ar 1,08 kg. smago līdaku.

Noslēgumā sacensību dalībniekus sveica Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms. Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Višķu pagasta un Daugavpils novada Sporta nodaļas medaļām, diplomiem un piemiņas balvām.

Edgars Miglāns
Daugavpils novada domes Sporta nodaļas vadītājs

Festivāls „Muzykys Skrytuļs‟ norisināsies jau septīto reizi