Festivāls „Muzykys Skrytuļs‟ norisināsies jau septīto reizi

AKTUĀLI

Daugavpils novada Līksnā 2018.gada 14. un 15. jūlijā jau septīto reizi notiks lielākais jaunās latgaliešu mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs‟, pulcinot mūziķus, kuri dažādos žanros rada dziesmas latgaliski.

 Kā informē pasākuma rīkotāji, festivāls norisināsies divas dienas un apmeklētāji tiks pārsteigti ar līdz šim vel nebijušām aktivitātēm.

Festivālā, sestdien, divos dienas koncertos uzstāsies latgaliešu jaunās grupas, savukārt naktī būs iespēja baudīt jau atpazīstamu grupu uzstāšanos. Svētdien, Līksnas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā, norisināsies garīgās mūzikas koncerts.

Pasākuma organizatori aicina mūziķus rezervēt savos kalendāros festivāla datumus un sekot līdzi, kad tiks izsludināta mūziķu pieteikšanās dalībai festivālā.

Jaunās latgaliešu mūzikas festivāls „Muzykys Skrytuļs‟ pirmo reizi tika rīkots 2005. gadā ar mērķi popularizēt latgalisko identitāti un sekmēt jaunu dziesmu radīšanu latgaliski. Festivāla moto nemainīgi ir „Kruot var na tikai naudu‟, tāpēc festivāls visiem apmeklētājiem ir bez maksas.

Festivālu tradicionāli rīko Daugavpils novada Kultūras pārvalde, Līksnas pagasta pārvalde un festivāla iniciatoru grupa.

Pielikumā publicitātes fotogrāfijas: 2016. gada festivāla “Muzykys Skrytuļs” Etno mūzikas koncerts. Fotogrāfs: Edgars Kalniņš

Relīze latgaliešu valodā

Kontaktinformācija: Festivāla koordinatores: Sanita Pinupe, mob. +371 26058951, e-pasts: sanita.pinupe@gmail.com Gunta Mežule un Anna Briška, mob. + 371 26439059, e-pasts: skrytuls@gmail.com

Sabiedriskās attiecības: Juris Viļums, mob. + 371 26393531, e-pasts: jureits@jureits.lv

Konkursā “Saimnieks 2017” godināja labākos zemniekus un uzņēmējus