Novadā aktīvi labiekārto ceļus, ielas un skolas ēkas

AKTUĀLI

Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska sasauca kārtējo preses konferenci, kuras laikā žurnālisti tika informēti par jaunākajām aktualitātēm pašvaldības saimnieciskajā darbībā. Pašvaldības izpilddirektors Aleksandrs Aizbalts pastāstīja, ka, tuvojoties jaunajam mācību gadam, aktīvi notiek remontdarbi Randenes pamatskolā un Vaboles vidusskolā. Lai gan vēl ir jāveic apjomīgi darbi, 1.septembrī skolēni varēs uzsākt ierastās skolas gaitas. Randenes pamatskolu paredzēts ekspluatācijā pieņemt 18.augustā, savukārt Vaboles vidusskolā, paralēli mācību procesam, turpināsies remonts sporta zālē, kura tiks nodota oktobrī.

Aktīvi rit arī ceļu pārbūve LAD projekta ietvaros – no pieciem pagastu ceļiem ekspluatācijā nododams ir Sventes pagasta ceļš “Grantiņi – Vanagi”, savukārt pārējo ceļu sakārtošana iekavējusies laika apstākļu dēļ. Dubnas pagastā ir izsludināts tehnoloģiskais pārtraukums līdz septembrim, sakarā ar Latvenergo elektrības līniju maiņu un četru elektrības stabu noņemšanu.

Lociku ciema ielu rekonstrukcija norit plānotā grafika robežās – jau ir uzstādīts ielu apgaismojums, šobrīd tiek veikti asfaltēšanas darbi gājēju ietvēm. Asfaltēšanas darbus plānots pabeigt līdz augusta beigām, kad paliks veikt pēdējos labiekārtošanas darbus – iestādīt bērzus un aprīkot ar melnzemi.

Jūlija nogalē darbi uzsākti arī Malnavas koledžas mācību īstenošanas vietā Višķi, kur plānots veikt jumta seguma nomaiņu un ieejas fasādes remontu. Darbus cer pabeigt oktobra nogalē.

Sabiedriskā apspriešana Tabores pagastā