Notiks skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš 100/20”

AKTUĀLI

Katru gadu (kopš 2001.gada) Raiņa mājā Berķenelē notiek skatuves runas konkurss „Zelta sietiņš”. Konkursa dalībnieki ir Latgales skolu 2.-12.klašu audzēkņi, kuri deklamē Raiņa un Aspazijas dzeju, un lasa prozas fragmentu par Raiņa dzīvi vai daiļradi. Šogad aprit 100 gadi kopš klajā nācis Raiņa dzejoļu krājums “Zelta sietiņš” un 20 gadi kopš notika pirmais skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš” Raiņa mājā Berķenelē. Svinot dubulto jubileju, 18.septembrī notiks pasākums ar nosaukumu Zelta sietiņš 100/20. Šajā dienā būs ne tikai tradicionālā konkursa norise, bet arī koncerts, kurā uzstāsies Daugavpils novada Kultūras centra "Vārpa" vokālo ansamblis „Stage On”. 2020.gadā ir mainīts konkursa norises laiks un vieta:

  • 10.00 – eksperti vērtē 2.- 4. klašu grupas dalībniekus;
  • 11.45 – eksperti vērtē 5.- 9. klašu un 10.- 12. klašu grupas dalībniekus;
  • 13.00 – noslēguma pasākums veltīts konkursa norises 20 gadu jubilejai.

Konkurss notiks Daugavpils novada kultūras centrā "Vārpa", Dobeles ielā 30, Daugavpilī! Īpaši priecāsimies pasākumā satikt iepriekšējo gadu laureātus! Iespējams kāds ir  kļuvis par aktieri vai literātu! Aicinām atsaukties Zelta sietiņa laureātus, lai dalītos atmiņās (arī fotogrāfijās) klātienē vai rakstot e-pastā berkenele@inbox.lv Skatuves runas konkursa “Zelta sietiņš” nolikums Raiņa māja Berķenelē www.rainamaja.lv berkenele@inbox.lv tālr.: 29272200, 26638038

Biedrība “Silenes stariņi” veiksmīgi realizē projektu “Mazi soļi šķērso lielu attālumu: PMP riska grupas jaunieši dzīvē un mācībās”