Notiks Kristīnes Lipkovas veidoto darbu izstāde

AKTUĀLI

20. oktobrī plkst.16.00 izstādes atklāšanā varēsiet aplūkot Kristīnes Lipkovas veidotus darbus Ebru tehnikā, kā arī autortehnikā veidotās krāsainās grafikas.

Plkst 18.00 būs meistarklase Ebru gleznošanas tehnikā (gleznošana uz ūdens). Iepriekšzināšanas glezniecībā nav nepieciešamas! Ebru ir unikāla un vienreizēja seno persiešu radīta māksla, kuras pamatā ir gleznošana uz ūdens virsmas. Zīmējums tiek zīmēts ar krāsām, kas neizšķīst ūdenī, bet paliek uz ūdens virsmas. Krāsas nesaplūst savā starpā un veido neatkārtojamus ornamentus. Uz radītā gleznojumā tiek uzklāta papīra lapa un pēc dažām sekundēm, noņemot lapu - uz tās paliek unikālais zīmējums. Gaidām Kalkūnē!

Novada čempionātā spiningošanā uzvarēja komanda ar 6,260.kg smagu lomu