Notiks 5. novada vasaras sporta spēles

AKTUĀLI

22. jūlijā Višķu stadionā notiks 5. novada vasaras sporta spēles. Sporta spēļu mērķis ir radīt iespējas novada iedzīvotājiem piedalīties kompleksās sporta sacensībās, popularizēt sportu un aktīvo atpūtu novada iedzīvotāju vidū, noskaidrot labākos sportistus un pagastu komandas un motivēt pagastu pārvaldes attīstīt sportu. Pagastu komandu reģistrācija jau no plkst. 9.45. Sacensību sākums plkst. 10.30.

Sacensībās iekļauti kā individuālie sporta veidi (braukšana ar katamarānu, diska mešana, riteņbraukšana, spēkavīru stafete), tā arī komandu sporta veidi (volejbols, strītbols, minifutbols, komandu skriešanas stafete un virves vilkšana). Visos sporta veidos tiks noteikti individuālie un komandu uzvarētāji. Uzvarētājus gaida medaļas un balvas.

Pieredzes apmaiņā viesojās Viļānu novada Sociālā dienesta speciālisti