Noslēgusies ģimenes kluba “Radošā laboratorija” 4. nodarbību sezona

AKTUĀLI

Ir noslēgusies ģimenes kluba „Radošā laboratorija” ceturtā nodarbību sezona. Jau 4. gadu no februāra līdz jūlijam reizi nedēļā (ceturtdienās) norisinās Ambeļu bibliotēkas interešu kluba „Radošā laboratorija” nodarbības. Mācību klasē pulcējas dažādu profesiju pārstāvji ar visdažādākajām interesēm. Katrs vēlas pavadīt savu brīvo laiku, apgūstot kaut ko jaunu vai daloties savās prasmēs un zināšanās ar pārējiem kluba dalībniekiem. Mūsu kluba sastāvs pastāvīgi mainās, kopumā kluba dalībnieku skaits svārstās no 5 līdz 10 cilvēkiem. Dalībnieki ņem līdzi arī savus bērnus, radus un draugus – te ikviens var rast sev piemērotu nodarbi. Šā projekta īstenošanai tika sagatavota un iepirkta tehniskā bāze: šujmašīna, gludināmais dēlis, gludekļi, šūšanas piederumi. Mācību klase tika aprīkota ar galdiem, kas ir piemēroti piegriešanas un šūšanas darbiem. Darbnīca ir nokomplektēta ar dažādiem materiāliem – krāsām, dekoratīvajiem materiāliem, kartonu, audumiem, pildījuma materiāliem un daudzām citām noderīgām mantām un rīkiem, kas nepieciešami radošā procesa īstenošanai. Lielāko daļu materiālu bibliotēka iepērk par pašvaldības piešķirtajiem līdzekļiem uz apstiprinātas tāmes pamata, pārējo dalībnieki atnes paši. Visas nodarbības tiek rīkotas bez maksas. Nodarbību programma tiek sastādīta, ņemot vērā kopīguma kritēriju – tēmai ir jābūt saistošai visiem kluba dalībniekiem, tāpat ir svarīgi, lai uzdevums būtu reāli sasniedzams. Mūsu kredo ir – ar patiku, cītību un pozitīvu attieksmi. 4 gadu laikā dalībnieki ir iemēģinājuši roku apģērbu un rotaļlietu šūšanā, nodarbojušies ar floristiku, zīmēšanu, vecu mantu restaurēšanu, krāsojuši, veidojuši un darinājuši ļoti daudz interesantu mantu. Katra perioda beigās tiek organizēta kluba darbu izstāde. Mūsu pagastā dzīvo ļoti talantīgi cilvēki, viņu prasme un meistarība izraisa patiesu sajūsmu! Vēlos pateikties visiem kluba dalībniekiem par atsaucību, aktīvu dalību un radošo uzdrīkstēšanos. Ir patīkami apzināties, ka bibliotēka ir tā vieta, kur var ne tikai atrast kādu saistošu lasāmvielu, bet arī pavadīt laiku ar patiesu labpatiku. Tas nozīmē, ka mēs esam interesanti un vajadzīgi mūsu iedzīvotājiem. Gaidīsim jaunus apmeklētājus! 5. augustā plkst. 19:30 Ambeļu pagasta svētku ietvaros bibliotēkas foajē tiks atklāta visu mūsu radošo darbu izstāde. FOTOGALERIJA Materiālu sagatavojusi bibliotēkas vadītāja Z.Rubene

Latgales alus kauss pludmales volejbolā