Latgales alus kauss pludmales volejbolā

AKTUĀLI

29.jūlijā Līksnas Muižas parkā sadarbībā ar Daugavpils novada Līksnas pagasta pārvaldi notiks Latgales alus kauss pludmales volejbolā gan Pro klasē, gan amatieru klasē.
Dalībnieku reģistrācija sāksies jau no 9.00- 9.40.
Dalības maksa Pro klasei 15 EUR, amatieru klasei- 10 EUR.
Plkst. 10.00 pasākuma atklāšana.
Plkst. 11.00 sākas sportiskās aktivitātes visai ģimenei, kā arī Latgaļu golfs, sacensības lokanākajā līdaciņā, ātrākajā servē, precīzākajā servē, augstākajā blokā, Latgaļu beisbolā u.c. Darbosies bērnu stūrītis un bufete.
Vakarā, plkst. 22.00, Latgaļu Bīč Pārtijs divos deju plačos kopā ar DJ Gati un WII. Īpašie viesi grupa "Metrs"un īsta latgaliešu grupa "Gandrīz 10-nīkā". Atrakcijas un konkursus mēģinās novadīt MK un EV. Tas būs gandrīz bezmaksas pasāciens.
Visi tiek gaidīti gan sportot, gan dejot, gan jauki atpūsties.

Viktorīna "Vai tu pazīsti savu novadu?"