Noslēdzies soļu konkurss “70 000 soļu svaigā gaisā”

AKTUĀLI

Naujenes un Biķernieku pagasta jaunieši aicināja Augšdaugavas novada jauniešus baudīt rudens krāšņumu, krāšņās dabas nokrāsas savā pagastā. Ar soļu konkursa palīdzību tika noskaidroti aktīvākie Augšdaugavas novada pagasta jaunieši, kuri uzstādīja labāko soļu skaita rezultātu.

Konkursa dalībniekiem laika periodā no 11.oktobra līdz 25.oktobrim bija jānoiet vairāk nekā 70 000 soļu. Konkursā piedalījās Naujenes, Biķernieku, Medumu, Kalkūnes, Sventes pagasta jaunieši.

Soļošanas konkursa rezultāti:

Kategorijā jaunieši no 13 – 16 gadu vecumam;

  • Galvenās balvas ieguvējs – RENĀTS KLAUCĀNS  (456  713 SOĻI)

Kategorijā jaunieši no 17 – 20 gadu vecumam;

  • Galvenās balvas ieguvējs – ARTURS GUĻBINSKIS  (465  670 SOĻI)

Kopējais soļošanas konkursa dalībnieku skaits sasniedza 30 jauniešus no dažādiem Augšdaugavas novadiem, kas sīvi sacentās savā starpā un mēģināja uzstādīt rezultatīvāko soļu skaita rezultātu!

Kopējais konkura dalībnieku noieto soļu skaits ­– 4 728 576 soļi – tie ir aptuveni 3 171 km.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem – Naujenes, Biķernieku, Medumu, Kalkūnes, Sventes pagasta jauniešiem un Jaunatnes lietu speciālistiem, kas motivēja jauniešus piedalīties un aktīvi pavadīt laiku svaigā gaisā, un lūkot krāšņo rudens skaistumu.

Konkursa uzvarētājs, vai Jaunatnes lietu atbildīgā persona balvas varēs saņemt ierodoties Naujenē, Skolas ielā 12, Naujenes jauniešu pulcēšanās vietā.

Uz tikšanos nākamajos konkursos!

Informāciju sagtavoja: Naujenes, Biķernieku pagasta jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne

Karjeras nedēļa Kalupes pamatskolā