Noslēdzies novada čempionāts minifutbolā

AKTUĀLI

Par čempiona titulu mēneša laikā cīnījās 8 komandas, izspēlējot divu apļu turnīru. Pēc turnīra rezultātiem pirmajā vietā ir Kalupes komanda, otrajā – Ambeļi un trešajā – Skrudalienas pagasta komanda. Naujenes pagasta komanda ierindojās 4. vietā, Demene – 5., un olimpisko sešinieku noslēdza Sventes pagasta komanda. Noskaidroti arī trīs labākie turnīra spēlētāji, tie ir – Ruslans Koroļovs no Kalupes komandas, Aigars Solims no Ambeļiem un Sergejs Lazdovskis no Skrudalienas. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzīsts Jurijs Halimons no Ambeļu pagasta komandas. Čempionāta galvenais tiesnesis – Ivars Caune. Pirmā trijnieka komandas čempionātam sagatavoja treneri Aleksandrs Vabiščevičs, Raimonds Rajeckis un Ināra Lapkovska. Jāatzīmē, ka Skrudalienas pagasta komandai šajā čempionātā bija izcili panākumi, ņemot vērā to, ka pirmo reizi vēsturē tie izcīnīja medaļas. Paldies visām komandām par piedalīšanos!

Turnīra rezultāti

Demenē atjaunos katlu telpu