Noslēdzies Augšdaugavas novada čempionāts volejbolā

AKTUĀLI

2. decembrī noslēdzās Augšdaugavas novada čempionāts volejbolā 2023. Piedalījās 5 komandas – Laucese (sporta organizators Pāvels Pancerko), Kalupe (Aleksandrs Vabiščevičs), Līksna (Aldis Rokjāns), Skrudaliena (Ināra Lapkovska) un Svente (Jevgenijs Gridasovs). Pirmajā turnīra kārtā tika izspēlēts viena apļa turnīrs, kurā noskaidrojās četras komandas finālistes. Iegūstot piekto vietu un netiekot fināla četriniekā, no turnīra izstājās turnīra debitante – Laucesas pagasta komanda. Pēc iegūtajām vietām priekšsacīkstēs notika pusfinālu sacensības. Pirmajā pārī tikās Līksnas un Sventes komanda, ar rezultātu 2:0 pārāki izrādījās līksnieši. Otrajā pārī tikās Kalupes un Skrudalienas komanda, kur ar rezultātu 2:0 uzvarēja Kalupe.

Spēlē par trešo vietu tikās Skrudalienas un Sventes komanda. Šajā spēlē pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 2:0 ieguva Skrudalienas komanda, iegūstot 3. vietu un atstājot 4. vietā Sventes komandu.

Finālā tikās Līksnas un Kalupes komandas. Ļoti spraigā triju setu cīņā un pašā spēles galotnē uzvaru izcīnīja Līksnas pagasta komanda ar rezultātu 2:1.  

Par turnīra labākajiem spēlētājiem tika atzīti Iļja Vencels no Skrudalienas komandas, Matīss Melders Kalupe un Kristers Rokjāns Līksna.

Turnīrs organizēts sadarbībā ar biedrību Latgales volejbola apvienība. Galvenais tiesnesis Elmārs Rudovičs.

Šis bija 2023. gada pēdējais čempionāts, kurā noskaidroti novada spartakiādes uzvarētāji un pārējo vietu ieguvēji.

Kultūras pasākumi novadā decembrī