Noritēja V Latgales čempionāts vieglatlētikā veterāniem

AKTUĀLI

9. septembrī Višķu stadionā notika V Latgales čempionāts un Vladimira Dribinceva kausa izcīņa vieglatlētikā veterāniem. Sacensībās piedalījās Daugavpils novada, Daugavpils pilsētas, Rēzeknes pilsētas, Viļānu novada, Balvu novada, Preiļu novada, Līvānu novada un daudzi individuāli startējošie sportisti no Rīgas, Skrīveriem, Gulbenes un Jēkabpils. Sacensību atklāšanā uzrunu teica novada domes deputāts Jānis Belkovskis un Daugavpils pilsētas sporta jaunatnes departamenta vadītājs Mihails Jenbajevs.  Sacensības notika divās vecuma grupās 30-60 gadi un 60 gadi un vecāki. Uzvaru komandu kopvērtējumā izcīnīja Daugavpils pilsētas sporta veterāni, Otrā Līvānu novadam, trešie Daugavpils novada sporta veterāni.

Daugavpils novadam komandu ieskaitei guva:
1. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Andris Dudels 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Vladimirs Jermolonoks 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Jurijs Kopasovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
5. Kristīne Andrejeva Diska mešana sievietēm 15 pti
6. Jānis Petrovskis Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
7. Stanislavs Stašulans Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
8. Jurijs Kaposovs 5km soļošana vīriešiem 14 pti
9. Edgars Miglāns Šķēpa mešana vīriešiem 14 pti
10. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
11. Kristīne Andrejeva Lodes grūšana sievietēm 14 pti
12. Jānis Petrovskis Diska mešana vīriešiem 14 pti
13. Romāns Saušs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. Vladimirs Jermolonoks 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
15. Emils Lukjanins 5km soļošana vīriešiem 13 pti

Sacensību noslēgumā dalībnieki tika cienāti ar Višķu pagasta pārvaldes tradicionālo zivju zupu.

Pie kafijas tases par jauniešiem svarīgo