Noritēja pasākums “Ziemas prieki”

AKTUĀLI

11. martā Ilūkstes kultūras un mākslas centrā noritēja pasākums “Ziemas prieki”, kura ietvaros Augšdaugavas novada un ciemiņu deju kolektīvi aizvadīja sadanci, kas tika veltīts, gatavojoties Vispārējiem Dziesmu un Deju svētkiem Rīgā.

“Šovakar jūs patiešām parādījāt, kas esat mūžīgais dzinējs, ka esat nebeidzamais enerģijas lādiņš. Paldies, ka šajā koncertā nodevāt brīnišķīgo noskaņu, kas sagaidīs visus jūs Vispārējos Dziesmu un Deju svētkos. Mūsu novada dejotājus priekšā vēl sagaida deju skate, tādēļ novēlu, lai savas prasmes jūs parādītu vislabākajā veidā,” teic Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne.

Sadancī piedalījās 11 kolektīvi: tautas deju ansamblis “Liesma” (Rīga), jauniešu deju kolektīvs “Aisma”, “Ance” un “Druvāni”, “Vīmyns” (Rēzeknes novada Feimaņu pagasts), senioru deju kolektīvs “Ozolzīles”, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Pilskalne”, “Dviete” un “Lakši”, “Ezerzvani” un “Daugaveņa”.

Ilūkstes kultūras un mākslas centra vadītāja Indra Madarniece pateicās pasākuma dalībniekiem par pieliktajām pūlēm gatavojoties, lai pasākums varētu notikt.

Pasākuma izskaņā kolektīviem un to vadītājiem tika pasniegtas pateicības par piedalīšanos.

Bebrenes vidusskolas biedrība īsteno sabiedriskā labuma projektu