Norisinājās rokgrupu maratons – konkurss “CHEMICAL REACTION”

AKTUĀLI

13. maijā Augšdaugavas novada Kultūras centra “Vārpa” koncertzālē norisinājās Daugavpils pilsētas rokgrupu maratons - konkurss “CHEMICAL REACTION”. Grupām, kas pretendēja uz dalību konkursā, par obligātu nosacījumu bija oriģinālkompozīciju atskaņošana. Špoģu Mūzikas un mākslas skolu šajā pasākumā pārstāvēja divi kolektīvi – vokāli instrumentālie ansambļi “Bulta” un “MI #” (vadītājs Viktors Leonovičs).

Grupa “MI #” (Danijars Lindenovs, Antons Gatiņš, Deniss Petrovs, Niks Škapars, Arvis Strautmalis un Karīna Keiša) muzicē kopā nedaudz vairāk par gadu un tās repertuārā pagaidām nav oriģināldziesmu, tāpēc šajā grupu maratonā piedalījās festivāla programmā, savukārt VIA “Bulta” (Rolands Kļavinskis, Mārtiņs Mednis, Ksenija Jefimova, Ernests Petrovs) konkursā blakus pasaules slaveno grupu “TOTO” un “KISS” kompozīciju kaverversijām atskaņoja divas oriģinālkompozīcijas, ko radīja VIA “Bulta” vadītājs V. Leonovičs.

Pēc žūrijas lēmuma mūsu skolas kolektīvam konkursā tika piešķirts Diploms par iegūto I vietu, savukārt grupas ģitārists Ernests Petrovs izpelnījās labākā ģitārista titulu.

Apsveicam grupu dalībniekus un to vadītāju ar veiksmīgu uzstāšanos!

Špoģu Mūzikas un mākslas skola

Jauniešu panākumi akordeonistu konkursā