Nometne “Jauno makšķernieku skola” Silenē

AKTUĀLI

No 3. – 7.jūlijam Silenē norisināsies bērnu nometne “Jauno makšķernieku skola” bērniem no 7 – 11 gadu vecumam, kuri deklarēti Augšdaugavas novadā.

Nometnes ietvaros bērniem tiks nodrošinātas dažāda veida aktivitātes, ekskursijas un informatīvās stundas par makšķerēšanu, ūdens resursiem, radošās darbnīcas. Dalība nometnē ir bezmaksas, kā arī tiks nodrošināta dalībnieku bezmaksas ēdināšanas – brokastis, pusdienas, launags.

Pieteikšanās nometnei līdz 26. jūnijam (ieskaitot), zvanot uz tālruni 65437663 vai rakstot uz e-pastu olesja.nikitina@augsdaugavasnovads.lv (bērna vārds, uzvārds, vecums, deklarētā dzīvesvieta, vecāka vai aizbildņa tālruņa numurs).

Nometne tiek organizēta programmas "Sabiedrības informēšanas pasākumi par zivju resursu pētījumiem, to racionālu un saudzīgu izmantošanu, atražošanu un aizsardzību, arī publicistikas izdevumi, mācību vai uzziņu literatūra, informatīvi izglītojoši televīzijas raidījumi vai radioraidījumi" ietvaros (projekta Nr.S0ZF23-00-S0ZF04-000002)

Norisināsies veselības veicināšanas nometne bērniem Demenē