Norisināsies veselības veicināšanas nometne bērniem Demenē

AKTUĀLI

No 26. – 30.jūnijam Demenē norisināsies bērnu vasaras nometne “Veselīgais piedzīvojums”, kuras ietvaros norisināsies dažāda veida veselīgo dzīvesveidu veicinošās aktivitātes bērniem no 6 – 10 gadu vecumam.

Dalība nometne ir bezmaksas. Nometne darbosies no plkst.8:00 – 17:00. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas brokastis, pusdienas un launags. Programmā – deju meistarklases, sportiskas aktivitātes, veselīga ēdiena pagatavošanas meistarklases, nodarbības ar psihologu, lekcijas par zobu higiēnu un daudz kas cits.

Vēršam uzmanību, ka nometne paredzēta tikai Augšdaugavas novadā deklarētiem bērniem.

Pieteikties nometnei iespējams aizpildot pieteikuma anketu līdz 19.jūnijam (ieskaitot) https://forms.gle/iWXBb7R7wqaFFYPa8 .

Biedrības “19 naglas” valdes locekle un nometnes vadītāja Milāna Loča

Jāņu dienas muzikālais uzvedums Ilūkstes estrādē