No ziemas atvadoties

Izglītība

Garā ziema vēl nesteidzas atvadīties, bet siltā saulīte jau vēsta par pavasara tuvošanos. Tāpēc Vaboles vidusskolas skolēni pulcējās uz sporta svētkiem, lai pavadītu ziemu un sagaidītu pavasari. Tas bija pirmais kopīgais skolas pasākums pēc ilgajiem Covid ierobežojumiem. Tā kā tas notika āra apstākļos, tad tas bija epidemioloģiski droši.

Sporta svētki notika divās grupās – sākumskolēniem un 5.-12. klašu skolēniem. Dalībnieki sadalījās jauktās komandās, un dažādos kontrolpunktos bija jāveic dažādas ātruma, veiklības un sadarbības aktivitātes. Skolēni atbalstīja viens otru, priecājās par veiksmēm un pārdzīvoja neveiksmes, bet visi kopā jautri un lietderīgi pavadīja laiku aktīvi un veselīgi. Uz tikšanos nākošajā kopīgajā sporta tikšanās reizē pavasara beigās!

Donoru dienā Augšdaugavas novadā vērojama liela atsaucība