No 20. februāra Dubnas pasta nodaļai – jaunas telpas

AKTUĀLI

Uzlabojot klientu un darbinieku ērtības, no 2018.gada 20.februāra Daugavpils novada Dubnas pasta nodaļa savus klientus gaidīs jaunās telpās, pārceļoties no līdzšinējās adreses Nākotnes ielā 2 uz turpat netālu esoši Nākotnes ielu 1a. Nodaļa turpmāk atradīsies jaunās labiekārtotās telpās, nodrošinot visu klientiem nepieciešamo pasta pakalpojumu sniegšanu. Dubnas pasta nodaļas darbalaiks nemainīsies un būs tāds pats kā līdz šim.

Jaunās Dubnas pasta nodaļas telpas Nākotnes ielā 1a  ir komfortablas gan klientiem, gan pasta darbiniekiem un atrodas netālu no līdzšinējās nodaļas. Nodaļas ieeja ir atbilstoši aprīkota, lai tajā ērti varētu iekļūt arī jaunie vecāki ar bērnu ratiņiem un cilvēki ar kustību traucējumiem. Klientu apkalpošanā un sūtījumu saņemšanā nekādas izmaiņas līdz ar nodaļas pārcelšanu uz jaunām telpām nav plānotas.

Dubnas pasta nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs: pirmdien–piektdien no plkst.9.00 līdz 12.30.

Dubnas pasta nodaļas klienti par adreses izmaiņām tiek informēti ar īpašiem informatīvajiem paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija pieejama arī pasta nodaļas esošajās telpās. Jautājumu gadījumā klienti aicināti sazināties ar Latvijas Pasta speciālistiem pa tālruni 27008001, 67008001 vai e-pastu info@pasts.lv.

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Plašākai informācijai:

Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts|

Par Vecsalienas pagasta pārvaldes vadītāju iecelta Svetlana Kursīte