Nīcgales “Sprīdīši” dodas apciemot grupu dzīvokļu iedzīvotājus

Izglītība

Noslēdzot Ziemassvētku un jaunā gada svētku laiku, Nīcgales pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdītis" audzēkņi devās pie Nīcgales grupu dzīvokļu iedzīvotājiem, lai priecētu viņus ar svētku koncertprogrammu.

Mazie "Sprīdīši" iejutās divu rūķu saimju lomās un sacentās savā starpā ar dziesmām, dejām, instrumentu spēli un dzejoļu deklamēšanu. Protams neizpalika arī atraktīvas rotaļas ar visiem skatītājiem. Beigās tika secināts, ka vislabākie svētki izdodas tikai tad, ja tos svin kopā un vienmēr uzvar draudzība.

Savukārt Nīcgales grupu dzīvokļu iedzīvotāji izrādīja mazajiem savus radošos darbus un prasmes.

Kopābūšanas laiks paskrēja nemanot ar prieku, smiekliem un skaļām ovācijām.

Jāpiebilst, ka Nīcgales "Sprīdīšiem" Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir ļoti piepildīts, jo ir ne tikai jāapgūst jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas, bet arī jāizgatavo svētku atklātnes Nīcgales senioriem un vientuļajiem pensionāriem. Šos sveicienus nogādāja lielie rūķi īsi pirms Ziemassvētkiem.

Vēlos izteikt lielu pateicību pirmsskolas kolektīvam par bērnu sagatavošanu pasākumiem un ieguldījumu iestādes attīstībā. Kā arī pateikties sociālajai darbiniecei un visiem grupu dzīvokļu darbiniekiem un iedzīvotājiem par sirsnīgo uzņemšanu un aktīvu piedalīšanos. Lai labestības piepildīts jaunais gads mums visiem!

Vadītāja Ingrīda Mickeviča

Elektroniskajā izsolē pārdod Raudas skolas ēku