Naujenietis Rinalds Skorodihins izpilda prasības startam Eiropas čempionātā

AKTUĀLI

Rīgā notika Latvijas čempionāts brīvajā cīņā jauniešiem (2004.-2005.g.dz). Veiksmīgi tajā startēja Daugavpils novada sporta skolas trenera Andreja Andrijanova audzēkņi, izcīnot 2 zelta un 4 bronzas medaļas, kā arī 3.vietu komandu un treneru vērtējumā piekāpjoties tikai Rīgai un Daugavpils pilsētai.

Individuāli par čempionu kļuva naujenietis Rinalds Skorodihins, kurš jau iepriekš bija izcīnījis medaļu Latvijas čempionātā startējot kadetu čempionātā pie vecākiem zēniem, bet savā vecuma grupā varētu teikt viņam īstu pretinieku nebija un rezultātā itin pārliecinoša uzvara. Uzvarot Latvijas čempionātu, Rinalds tika pieteikts startam Latvijas izlasē Ziemeļvalstu čempionātam (piedalījās Zviedrija, Dānija, Somija, Norvēģija un Baltijas valstis), kur viņš bija viens no labākajiem Latvijas sportistiem, izcīnot savā svara kategorijā 2.vietu. Pateicoties labajiem startiem šajās sacensībās, mūsu sportists ieguva tiesības piedalīties Eiropas čempionātā jauniešiem, kurš norisināsies jūnija beigās Polijā.

Vēl Latvijas čempionātā uzvaru izcīnīja Anastasija Kuzmicka, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Daniils Antonovs, Sņežana Grigorjeva, Artjoms Grigorjevs un Viktorija Kuzmicka.

Apsveicu treneri un sportistus ar lieliskajiem rezultātiem!

Informāciju sagatavojis:
Novada sporta skolas direktors 
Jānis Skrinda 

Ja sajūti vēlmi dziedāt vai gribi iemācīties spēlēt kādu mūzikas instrumentu, tad nāc!