Naujenes tautas bibliotēka aicina uz akciju „Grāmatu ķēde”

AKTUĀLI

Trešdien, 21. decembrī, plkst. 13.00 Naujenes tautas bibliotēka aicina uz krājuma pārcelšanas akciju „Grāmatu ķēde”. Grāmatas pa Naujenes pagasta Kraujas ciemu ceļos pavisam netālu – no bibliotēkas vecās ēkas, kas atrodas Daugavas iela 31A, uz jaunajām telpām Daugavas iela 34, kur pirms vērienīgās pārbūves atradās pagasta bērnu un jauniešu centra ēka.

Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja Diāna Čiževska par akcijas ideju stāsta: „No sirds priecājos, ka mums Naujenes pagastā būs pašiem sava mazā „Gaismas pils”. Protams, ideja par šo akciju ir tieši saistīta ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas galvenās ēkas atklāšanas norisēm. Arī tās aizsākās ziemā ar grāmatu draugu ķēdi. Katra Latvijas pagasta bibliotēka ir maza daļiņa no lielās bibliotēku saimes. Darbā ik dienas mēs izjūtam šo piederības un kopīgā darba sajūtu.”

Jaunās telpas ir tehniski un funkcionāli iekārtotas, veidojot “parka bibliotēkas” tipa bibliotēku ar vairākām interešu zonām – abonementa zona, lasītavas zona un bērnu zona. Remontdarbu ietvaros iekštelpās tika uzbūvēts balkons, nomainīti logi, durvis, iekārtotas visas nepieciešamās komunikācijas, ierīkota videonovērošana, signalizācija un iegādātas jaunas mēbeles.

Bibliotēka aicina ģērbties atbilstoši laikapstāķiem, piedalīties akcijā un būt vienam no pirmajiem, kas apskata jaunās Naujenes tautas bibliotēkas mājas.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Maļinovā