Naujenes pagasta svētki “Kopā svinot, gaišāk top”

AKTUĀLI

Naujenes pagastu ieskauj mūžzaļi meži, plašas, krāšņām puķēm piepildītas pļavas, tā ir vieta, kurai cauri plūst dzidrā Daugava, saule šeit spīd visspožāk un cilvēki sagaida katru dienu ar gaišu smaidu un, lai smaids taptu vēl gaišāks – svinēsim kopā!

Sestdien, 11. augustā, Naujenē, Juzefovas parkā notiks Naujenes pagasta svētki 2018 “Kopā svinot, gaišāk top”.

Naujenes pagasta svētku svinības sāksies ar “ne īsti” sportiskām aktivitātēm ģimenēm, kas norisināsies uz stadiona no plkst. 15.30 līdz 16.00. Gaidīsim smaidīgas, mīlīgas, var pat pavisam drusciņ aktīvas ģimenes, lai kopā forši pavadītu laiku, būs arī balviņas.

No plkst. 16.00 līdz 19.30 būs iespēja darboties radošajās darbnīcās – mīcīt māla svečturus kopā ar amatu meistaru Valdi Grebežu, apgleznot Latvijas simtgadei par godu stikla svečturīšus, veidot eko-plostiņus, skandināt vēja zvanus no akmentiņiem, mest malā kurpes un izbaudīt visdažādākās emocijas pastaigājoties pa sajūtu taciņu.

UZMANĪBU DZĪVNIEKU MĪĻIEM! No plkst. 16.00 līdz 17.00 biedrība “Latgales reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs” aicina uz suņu audzināšanas un apmācības paraugdemonstrējumiem, kā arī piedāvā iepazīties ar kanisterapijas (terapija ar suni) būtību. Pagasta svētku laikā būs iespēja samīļot arī citas dzīvās radībiņas dzīvnieku stūrītī, kā arī vizināties zirga karietē (ģimene – 3 cilvēki – 5EUR).

Plkst. 17.00 visi Naujenieši, tie, kas jūt savu piederību Naujenes pagastam un Naujenes pagasta ciemiņi tiek aicināti piedalīties fotografēšanās akcijā “Fotoliecības” (pie ieejas Juzefovas parkā). Aicinām veidot kopā unikālu liecību par sevi un savu pagastu Latvijā, kas kalpos kā vietas un cilvēku vēstījums mūsu valsts nākamajai simtgadei. Veidosim Naujenes saimes kopbildi un parādīsim visai Latvijai cik Naujenes pagasts ir stiprs ar savām tradīcijām un cilvēkiem!

Plkst. 17.30 aicinām visus uz svētku koncertu, kura laikā notiks Naujenes pagasta jaundzimušo bērniņu un viņu vecāku sveikšana, baudīsim vietējo kolektīvu un Naujenes pagasta ciemiņu uzstāšanos, vakara gaitā būs arī muzikāls pārsteigums no saulainās Itālijas!

Plkst. 19.30 ņemsim talkā karotes un dosimies garšot Naujenes pagasta “Gaismas” zupu. Par gaišāko komplimentu pavārītei – par vienu karoti vairāk zupas…

Latvijas simtgades gadu svinēsim ar īstu Latvijas simtgades zaļumballi! Plkst. 20.00 aicinām visus izdejoties svaigā gaisā Naujenes skaistajā Juzefovas parkā kopā ar starojošo dziedātāju Santu Kasparsoni un latgaliešu “garmoškas” virtuozu Jāni Gipteru, plkst. 21.30 baudīsim ugunsšovu un turpināsim  zaļumballi. Galdiņu rezervēšana zaļumballei pa tālruni: 654 74268. Pasteidzieties, galdiņu skaits ir ierobežots! Tie, kuri nokavēs galdiņu rezervāciju – nebēdājiet – droši līdzi ņemiet plediņu, kuram gan jau atradīsies vietiņa svētku teritorijā… Līdzi ņemams groziņš ar gardumiem un mirdzošs  garastāvoklis!

Visa vakara garumā Jūs lemsiet - tā būs romantiska pastaiga vai pastaiga ar sen neredzētu cilvēku, vai vienkārši pastaiga svaigā gaisā, taču viens ir skaidrs – pastaigājoties pa Juzefovas parku pievērsiet uzmanību gaismas objektiem, kas noteikti radīs maģisku atmosfēru…

Informējam, ka svētku laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Bezmaksas pagasta transports uz pagasta svētkiem:

1) Lociki 15.00 - Ceļinieks 15.05 – Vecstropi 15.10 – Krauja (BJC) 11.15 – Juzefovas parks 15.20 ;

2) Pagr. uz Naujenes staciju 15.25 – Dunski 15.30  – Juzefovas parks 15.35.

 Atpakaļ pēc uguns šova plkst. 21.45 un pēc zaļumballes.

Papildus informācija:
Olga Kuzmina, Naujenes Kultūras centra direktore
Kontakttālrunis: +371 65474268, mājas lapa: www.naujene.lv
Uz tikšanos Naujenē!

#NAUJENESVIN

Publiskā apspriešana par koku nozāģēšanu Višķu pagastā