NAUJENES PAGASTA KOMANDA VISSTIPRĀKĀ NOVADĀ

AKTUĀLI

Maija beigās Višķu stadionā noritēja Augšdaugavas novada iedzīvotāju vasaras sporta spēles, kurās piedalījās 14 pagastu komandas – kopā apmēram 150 dalībnieki. Sacensībās tika pārstāvēti gan tādi individuālie sporta veidi kā armvrestlings, volejbola serves vai futbola sitieni pa vārtiem, gan pāru sporta veidi – pludmales volejbols, braukšana ar katamarānu, olu kari, gan komandu sporta veidi – basketbola metieni, bumbas izsišana, virves vilkšana un stafete.

Visu dienu, no plkst. 11.00 līdz 18.30, notika sīvas cīņas starp novada pagastu izlasēm – piedalīties varēja tikai sportisti, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Augšdaugavas novada attiecīgajā pagastā vai pilsētā, kā arī pagasta vai pilsētas pārvaldē un novada iestādēs strādājošie, skolu audzēkņi un absolventi. Sportistus atbalstīja ne tikai darba biedri un ģimeņu locekļi, bet arī domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins un pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dzalbe.

Emocijām un izaicinājumiem bagātas dienas noskaņā tika apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji individuālajos, pāru un komandu sporta veidos, kā arī sešas visstiprākās komandas. Pirmo vietu kopvērtējumā ieguva Naujenes komanda, 2. vietu Salienas pārstāvji, bet trešo – Kalupe un tikai ar divu punktu pārsvaru pār Līksnas komandu. Vimpeli par 5. vietu saņēma Svente, bet par 6. vietu – Laucese. Uzvarētāji bija labākie piecās no desmit disciplīnām.

Teksts, foto: Kristīne Kuņicka

Saulainu izjūtu meklējumos Preiļos kopā ar Latvijas Skolas somu