Naujenes Mūzikas un mākslas skolas panākumi Bulgārijā

AKTUĀLI

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas instrumentālais ansamblis Girša Kagana vadībā piedalījās prestīžā II Starptautiskā instrumentālās mūzikas sacensībās - konkursā ‘’Golden keys 2022’’ Bulgārijā.

Konkursā instrumentālais ansamblis pārstāvēja Naujenes Mūzikas un mākslas skolu un Augšdaugavas novadu. Starptautiskā konkursā skolas instrumentālais ansamblis saņēma I vietu instrumentālā kategorijā, diplomu par godalgoto prezentāciju konkursa ietvaros, pateicības rakstu par piedalīšanos, kā arī pašu galveno balvu GRAND PRIX visā konkursā.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas instrumentālajam ansamblis ir liels mākslinieciskais potenciāls pārstavot latviešu, latgaliešu kultūru kā arī mazākumtautības kultūru. Izņemot tautas mūziku, ansambļa repertuārā ietilpst arī klasiskās mūzikas skaņdarbi kā arī mūsdienu komponistu skaņdarbi. Konkursā Bulgārijā žūrija vērtēja Kleizmeras mūzikas apdares, kas ir ebreju deju mūzika, kura tika atskaņota Eiropas austrumu valstīs un Latvijā.

Ļoti lepojamies par instrumentālā ansambļa sasniegumiem. Novēlām turpmākos panākumus konkursos un darbā, kā arī tikai pašus augstākos vērtējumus!

100 dienas līdz eksāmeniem