Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris koncertā “Ceļā uz dziesmu un deju svētkiem”

Izglītība

31. maijā Latgales vēstniecībā GORS notika otrs Latgales Apvienotā akordeonistu orķestra koncerts “Ceļā uz Latvijas Dziesmu un Deju svētkiem”, kas veltīts Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai.

Koncertā piedalījās akordeonisti no visām Latgales reģiona mūzikas un mākslas skolām -  Naujenes Mūzikas un mākslas skola, Pļaviņu Mūzikas skola, Krāslavas novada Mūzikas un mākslas skola, Zanes mūzikas skola, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Akordeonistu orķestris, Pētera Barisona Aizkraukles mūzikas skola, Daugavpils iespēju vidusskola, Špoģu Mūzikas un mākslas skola, Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skola, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skola, Zilupes Mūzikas un mākslas skola, MIKC Latgales Mūzikas un mākslas skola, Maltas Mūzikas skola, Kārsavas Mūzikas un mākslas skola, Preiļu Mūzikas un mākslas skola, Viļakas Mūzikas un mākslas skola.

Koncerta programmā  skanēja latviešu komponistu – J. Ivanova, J. Lūsēna, R. Paula, J. Peškova, K. Auzāna, G. Beļajeva, O. Stroka, latviešu tautas mūzika un pasaules hīti. Diriģenti Tatjana Saratova un Zane Vancāne.

Naujenes Mūzikas un mākslas skola izsaka pateicību akordeonistu orķestra vadītājai Tatjanai Jukumai par audzēkņu sagatavošanu un aktīvu piedalīšanos dažādu mērogu konkursos un koncertos.

Informāciju sagatavoja Jūlija Ļuļe

Dabas un sporta vilinājums