Dabas un sporta vilinājums

Izglītība

Neilgi pirms mācību gada noslēguma, Randenes pamatskolā notika Sporta diena. Šoreiz to organizēt bija nolemts mazliet citādāk, proti, dodoties uz Augšdaugavas novadā esošo  Sventes ezera krastu.

Diena bija izcili saulaina un silta. Ierodoties ezera krastā, sporta skolotājs Sergejs piedāvāja skolēniem visdažādākās stafetes, piemēram, šķēršļu apbraukšana uz laiku ar skrejriteni, kurš ilgāk, spēlējot volejbolu, spēs noturēt bumbu gaisā, futbola bumbas raidīšana vārtos. Tomēr bija kāda stafete, ar kuru lielākā skolēnu daļa netika galā – telts uzsliešana. Kad šis darbiņš tika apgūts, prieks staroja bērnu acīs. Un katram kaut brīsniņu gribējās ielīst iekšā un izstiepties, sajust sevi kā pasaules apceļotāju.

Sporta dienas ietvaros skolēni mācījās iekurt ugunskuru, tīrīt kartupeļus, kurš vēl neprata un, ietītus folijā, tos izcept gardum gardus. Sporta dienas noslēgumā drosmīgākie pat izpeldējās.

Audzēkņu uzņemšana Ilūkstes MMS