Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris Daugavpils pilsētas svētkos

Izglītība

No 31. maija līdz 2. jūnijam Daugavpils pilsēta svinēja savu 749. dzimšanas dienu. Trīs dienu garumā iedzīvotājiem un pilsētas viesiem bija iespēja baudīt dažādas koncertprogrammas, kurās uzstājās vairāk nekā 200 muzikālo un vokālo ansambļu, deju kolektīvu un solistu.

Savukārt, 1. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku ietvaros, Andreja Pumpura skvērā notika IV Latvijas akordeonistu orķestru salidojums, kurā piedalījās 18 akordeonistu orķestri, tajā skaitā Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris, kura vadītāja ir Tatjana Jukuma.

Esam lepni par iespēju piedalīties ne tikai konkursos, bet arī koncertos, tā arī ir lieliska iespēja audzēkņiem gūt pieredzi spēlējot ar citu skolu kolektīviem un sajust savu piederību mūsu novadam.

Novēlām Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestrim turpināt attīstīties, piedalīties konkursos un koncertos, sadarboties un dalīties profesionālajā pieredzē ar citu skolu kolektīviem.

Informāciju sagatavoja Jūlija Ļuļe

Novada ezeros ielaiž zandartu mazuļus