Naujenes Kultūras centrs aicina uz Jaungada eglīti bērniem

AKTUĀLI

Visiem mazajiem un viņu vecākiem – aicinām Jūsu ģimeni uz Jaungada eglīti, lai kopā ar foršiem varoņiem, skanīgām dziesmām, trakām dejām un aizraujošām rotaļām būtu soli tuvāk jaunajam gadam!

Meža gariņš nevēlas, lai pienāk Jaunais gads, tāpēc izdomāja nozagt Ziemassvētku vecīša mēteli, kuram piemīt burvestības spēks. Lai izglābtu svētkus, Sniegbaltīte, raganiņas un citi pasakas varoņi steidzas palīgā Ziemassvētku vecītim. Vai labajam izdosies uzveikt ļauno? Vai meža gariņam izdosies apturēt Jauno gadu? Atbildi uz šiem jautājumiem uzzināsiet 26. decembrī plkst. 11.00, kad Naujenes kultūras centrā notiks Rēzeknes pilsētas Teātra-studijas “Joriks” piedāvātā interaktīvā jaungada izrāde “Ziemassvētku vecīša nolaupīšana”.

Pēc pasākuma Naujenes pagastā deklarētie bērni, kuri neapmeklē bērnudārzu, vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot), varēs saņemt saldumu paciņu! Ja kaut kādu iemeslu dēļ saldumu paciņu nebūs iespējams izņemt 26. decembrī, to varēs izdarīt līdz 10. janvārim (ieskaitot) Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki), darba dienās līdz plkst. 17.00, ja citā laikā, lūgums zvanīt pa tālruni 65474268.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Pabeigta robežšķērsošanas vietas «Silene» modernizācija