Naujenes kultūras centrā veidoja parafīna Adventes vainagus

AKTUĀLI

30. novembrī Naujenes kultūras centrā notika parafīna Adventes vainagu darbnīca floristes Innas Pahomovas vadībā.

Inna Pahomova ar floristiku sāka nodarboties pirms vairāk nekā 15 gadiem, augiem viņas dzīvē vienmēr ir bijusi nozīmīga vieta. Gadu gaitā pilnveidojoties viņa ir kļuvusi par īstenu sava amata meistari, kurai ir arī sava floristikas un dizaina  studija “Innel” (www.innel.lv). Darbnīcas laikā floriste dalījās ar interesantiem vainagu dekorēšanas un izrotāšanas noslēpumiem, materiālu izvēli, to nozīmi un novietojumu uz vainaga, kā arī pastāstīja kādas krāsas ir aktuālas ne tikai ziemas sezonā, bet arī citos gadalaikos.

Darbnīcas apmeklētāji Adventes vainagus veidoja ļoti interesentā un agrāk neredzētā tehnikā – no parafīna – vizualizējot to kā vienu no ziemas elementiem – ledu. Vēlāk arī tie tika rotāti pēc katra gaumes – gan ar dabas materiāliem, gan arī izmantojot populāros Ziemassvētku dekoru elementus.

Liels paldies visiem klātesošajiem par Ziemassvētku sajūtas radīšanu, kā arī īpašs paldies Innai Pahomovai par nelielu ieskatu floristikas jomā.

Informāciju sagatavoja: Aiga Krute

Inetas Rudzītes Ziemassvētku programma “Lai nepietrūkst gaismas...”