Inetas Rudzītes Ziemassvētku programma “Lai nepietrūkst gaismas…”

AKTUĀLI

23. decembrī plkst. 18.00 gaidīsim Jūs Naujenes kultūras centrā izbaudīt Inetas Rudzītes Ziemassvētku programmu “Lai nepietrūkst gaismas...”

Ziemassvētki ir cilvēku iekšējās gaismas svētki. Mēs gaidām mirdzumu no iekšienes! No sevis, no tā, kas sevī. Un, kad uzmirdzēs raķešu gaisma un laukumos – egles, pasaules mirdzums televizorā žilbinās acis, tad ziniet un apzinieties, ka tie ir tikai mazi ārēji atspīdumi no tās nebeidzami milzīgās gaismas, kas mūsos jau ir, mūsos pašos no sākumu sākumiem.

Gan oriģinālas Ingusa Feldmaņa, gan arī visiem jau zināmas un mīļas Ziemassvētku melodijas Jums šajos sirds siltuma svētkos izdziedās Ineta Rudzīte virtuoza ģitārista Ērika Upenieka pavadībā.

Ineta Rudzīte: “Man pašai Ziemassvētki ir mīļākie svētki jau kopš bērnības, kurus parasti svinu kopā ar savu ģimeni, saviem mīļajiem. Manas meitas šos svētkus gaida ar nepacietību, jau sākot no oktobra, jo zina, ka būs skaista egle, rotājumu gatavošana, piparkūku cepšana, dziesmas pie eglītes un, protams, dāvanas. Vēlos ar skatītājiem dalīties dāvināšanas priekā, sniedzot to, kas pašai tuvs – savas mīļākās Ziemassvētku dziesmas.”

Kad tu uzsmaidi savam tuvākajam un piedāvā viņam savu roku, un ikreiz, kad tu apklusti, lai kādu uzklausītu, iestājas tavi Ziemassvētki.

Vairāk informācijas:
Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis: 654 74268
http://www.inetarudzite.lv/
http://www.naujene.lv/

Nedēļas nogalē komandas sacentās volejbolā, basketbolā un hokejā