Nedēļas nogalē komandas sacentās volejbolā, basketbolā un hokejā

AKTUĀLI

2. decembrī Sventes vidusskolas sporta zālē noslēdzās Daugavpils novada volejbola čempionāta grupu turnīrs. Šajā turnīrā piedalījās 6 komandas no Naujenes, Sventes, Līksnas, Vaboles, Vecsalienas un Skrudalienas. Pēc grupu turnīra rezultātiem finālā izvirzījās 4 no tām – Naujenes, Vaboles, Vecsalienas un Sventes komandas. Šīs komandas 16. decembrī cīnīsies par Daugavpils novada čempionu titulu volejbolā.

Tāpat 2. decembrī Daugavpils Ledus hallē notika kārtējā Daugavpils atklātā čempionāta spēle hokejā, kurā aizraujošā cīņā tikās Kalupes pagasta hokeja komanda ar hokeja komandu no Pļaviņām. Uzvaru ar rezultātu 6 pret 4 izcīnīja mūsējie, Kalupes hokejisti.

3. decembrī Lāču pamatskolā norisinājās kārtējās Daugavpils novada čempionāta turnīra spēles basketbolā. Šajā spēlē Naujenes komanda uzvarēja Kalupes komandu, savukārt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Robežsardzes koledžas apvienotā komanda guva uzvaru pār Ilūkstes novada Pilskalnes komandu, savukārt Vaboles basketbola komanda izcīnīja uzvaru spēlē pret Višķu pagasta basketbolistiem.

Komiteju sēdes