Naujenes kultūras centrā var apskatīt fotoizstādi “Latgales ainava”

AKTUĀLI

24. februārī Naujenes kultūras centrā notika fotoizstādes “Latgales ainava” atklāšana, kataloga prezentācija, uzvarētāju apbalvošana un konkursa dalībnieku godināšana.

Lai kuplinātu Latvijas Republikas simtgades svētkus, Daugavpils tautas fotostudija “Ezerzeme - F” kopā ar Latgales fotogrāfu biedrību iecerēja savākt foto materiālu, kas atspoguļotu visu Latgales novada ainavas dabas skaistumu dažādos gadalaikos.

Latgale – tas ir krāšņo dabas ainavu kaleidoskops – zaigojoši ezeri, meži, birztalas, upes, lauki, pļavas un pakalni, kurus caurvij līkumaini lielceļi un sapņaini lauku celiņi. Var bezgalīgi daudz stāstīt par šo krāšņo novadu, viesmīlīgajiem un sirsnīgajiem cilvēkiem, bet tas būs tikai stāsts… Izjust un izbaudīt caur izstādi “Latgales ainava”.

Pasākums pulcināja lielu skaitu fotogrāfu un apmeklētāju, kas ieradās, lai aplūkotu gan savas, gan savu kolēģu un draugu fotogrāfijas.

Fotogrāfiju autorus godināja Linards Onzuls, tautas fotostudijas “Ezerzeme - F” vadītājs un Igors Pličs, Latgales fotogrāfu biedrības dibinātājs. Visus klātesošos uzrunāja Daugavpils novada kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne un Latgales reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs. Visus klātesošos uzmundrināja burvīgās balss īpašniece Zita Nitiša, koncertmeistars Eduards Zariņš.

Izstāde apskatāma Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki) līdz 23.03.2018. Esiet laipni aicināti!

Naujenes kultūras centrs Muzeja iela 6, Lociki Tālrunis uzziņām: 654 74268

FOTOGALERIJA

Pagaidām plūdus neprognozē