Naujenes kultūras centrā notiks mūsdienu deju festivāls “Hipeastrs 2023”

Jaunatnei

Vai esi gatavs iekustināt dejas grīdu Starptautiskajai deju dienai? Precīzi dienu līdz, 28. aprīlī, Naujenes kultūras centrā, plkst. 19.00 notiks Augšdaugavas novada mūsdienu deju festivāls “Hipeastrs 2023”.

Festivālā savas prasmes demonstrēs Augšdaugavas novada mūsdienu deju kolektīvi. Tiks pārstāvēti dažādi modernās dejas žanri: hip – hop dejas, vēsturiskās dejas, līnijdejas, sporta dejas, estrādes dejas u.c.

Dejotāj – neizsīkstošu enerģiju, skatītāj – pavasarīgu garastāvokli, un nāc atbalstīt dejotājus. Ieeja brīva. Pasākumu finansē Augšdaugavas novada pašvaldība.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Lieldienu Zaķa darbnīca Kalupē