Lieldienu Zaķa darbnīca Kalupē

Kalupes pagasts

5.aprīlī Lieldienu Zaķis aicināja Kalupes pamatskolas 1.un 4.klašu skolēnus, pirmsskolas bērnus un skolotājas piedalīties ziepju vārīšanas darbnīcā. Izvēloties krāsas, formas un smaržas, darba procesā tapa liela ziepju kolekcija. Lielais Zaķis lūdza bērnus izkrāsot Lieldienu olas. Dalībnieki bija ļoti aizrautīgi: gan krāsoja, gan līmēja uz olām dažādus materiālus. Olas izdevās krāšņas un iespaidīgas! Tāpat bērni no priežu skujām izveidoja masāžas slotiņas skolotājiem. Ar tām ikdienā būs iespēja masēt pirkstiņus, plecus, galvu un citas ķermeņa daļas.
Pasākuma izskaņā Lieldienu Zaķis pateicās bērniem arī par piedalīšanos zīmējumu konkursā “Lieldienu Zaķis”. Ar lustīgu prātu un smaidu sējā mājup devās ikviens mazais un lielais darbnīcas apmeklētājs, novēlot viens otram "Priecīgas Lieldienas!”

Informāciju sagatavoja Kalupes kultūras darba vadītāja Inita Ivdra

 

Nekustamo īpašumu izsoles (18.04.2023)