Naujenes kultūras centrā atklāts “Kannu Festivāls”

AKTUĀLI

Sarkanais paklājs, vakarkleitas, dzirkstoši dzērieni, izsmalcinātība, sieviešu-dieviešu enerģija un – ekskluzīvas kannas! Tā 8. marta vakarā Naujenes kultūras centrā tika atklāts “Kannu festivāls”. Vakars noritēja muzikālā gaisotnē, ko nodrošināja samtainās balss īpašnieks Deniss Garkalns, viesus aizrāva dejas ritmos šarmantās stila ikonas “Kazas” Marina Baranovska un Kristīne Saulīte. 

Paldies, Inārai Miglānei, Ingai Kuļikovai, Rutai Grustānei, Evitai Kusiņai – Koļesņikai, Dainim Bitiņam, Leokādijai Kokinai, Antonam Nitišam, Olesjai Ņikitinai, Evelīnai Ņikitinai, Natālijai Jegorovai, ka devāt iespēju savām kannām piedzīvot pirmo publisko “pirmizrādi”.

Atgādinām, ka izstādi ir iespējams apmeklēt klātienē Naujenes kultūras centrā līdz 31. martam – nepalaid garām izdevību pabūt “Kannās” tepat netālu…

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 65474268
www.facebook.com/NAUJENESKC

“Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022” noslēguma pasākums Naujenes pamatskolā