Naujenes Jaunatnes un Sporta centrā norisināsies “Lāčplēša akadēmija”

AKTUĀLI

10.-12. novembrī Naujenes pagastā norisināsies jauniešiem veltīts pasākumu cikls “Lāčplēša akadēmija”. Pasākums ievadīs Patriotu nedēļu, kura ilgst no 11. novembrim līdz Latvijas Neatkarības dienai.

Pasākuma laikā jauniešiem 10. novembrī būs iespēja piedalīties trafareta tehnikas T-kreklu darbnīcā, nakts orientēšanās trasē Kraujas ciemā, kā arī noskatīties vakara filmu. 11. novembrī, Lāčplēša dienā, Naujenes Jaunatnes un Sporta centra sporta zālē norisināsies treniņseminārs “Pareiza fiziskās formas uzturēšana/treniņprogrammas sastādīšana”, pēc kuras norisināsies ikgadējais “Lāčplēša kauss”, kur visi akadēmijas dalībnieki spēs pārbaudīt savas spējas izturībā un veiklībā.  Vakara programmā paredzēts doties uz Lāpu gājienu Daugavpils pilsētā, kur kopā ar pārējiem Daugavpils novada jauniešiem tiks iziets Lāpu gājiens, kurš noslēgsies Vienības laukumā. Svētdien paredzēti paraugdemonstrējumi no Viduslaiku kauju un ekipējuma kluba, kā arī “Lāčplēša kausa” uzvarētāja noteikšana.

Latvija sākas no mums pašiem un novembris ir tas mēnesis, kad mēs atceramies par visiem tiem varoņiem, kuri veidoja mūsu valsti un apzināmies, cik grūti ikdienā būt par varoni, būt par Lāčplēsi!

Viktors Andruškevičs

Valsts svētku pasākums Kalupē